TV8 Yaşamdan Hikayeler İletişim ve WhatsApp Hattı

TV8 Yaşamdan Hikayeler İletişim ve WhatsApp Hattı

TV8 Yaşamdan Hikayeler İletişim ve WhatsApp Hattı TV8 de geçtiğiniz ay içerisinde yayın hayatına başlamış olan gerçek yaşamdan olan hikayeler adlı programa telefon üzerinden sizler de katılım sağlayabilirsiniz.

Gerçek olayları ele alan gerçek yaşamlar ve yaşananlar gerçek yaşanmış olan hikayeler Aslında her yaşam bir hikaye değil midir birlikten kuvvet doğar diye atalarımız zamanın da boşuna dememiş.

Dert ortağı ve umut olmak için TV8 de yayınlanmakta olan “Yaşamdan Hikayeler” adlı programa sizler de katılıp dertlerinizi anlatabilirsiniz. Acılar paylaştıkça hafifler her ne konu da bir sıkıntınız var ise içinizi rahatlıkla dökebileceğiniz bir programdır.

Yeri gelecek üzüleceğiz yeri gelecek hep birlikte sevineceğiz sevinçlerimiz paylaştıkça çoğalacağı bu programı sakın kaçırmayın diyorum.

Lütfiye Pekçan’ın sunumu ile hafta içi her gün 12:45’de TV8’de..

Telefon ve WhatsApp Bilgileri:

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. Merhaba iyi yayınlar lütfen yalvarırım Saliha hemşireye şunu sorun ben bir izleyici olarak merak ediyorum diyor ya yetkili olanların odaları girişte imiş araya giriş kata gelipte ben çocuğumun ölçüsünü bana verin deyip feryat eden hiç bir aileye rastlanmamış rastlanmış ada hiç merak edip burda ne oluyor diye sormamış hep bir bize niye ulaşmadınız deyip duruyor muhakkak haberi vardır bence vicdanen rahatsız olduğu için şu an programa katıldı ben izleyici olarak bunu düşünüyorum merak ediyorum sorarmısınız lütfen

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Facebookta bizi bulun