TV8 Güle Güle Oturun Başvuru Formu Doldur

TV8 Güle Güle Oturun Başvuru Formu Doldur

Daha önce başka kanal üzerinden yayın hayayını sürdüren program yep yeni adı ile yeni kanalını buldu. TV8 de yayın hayatına devam eden Güle Güle oturun adlı programa hemen sizler de başvurularınızı online internet üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Acun Ilıcalı TV8 i satın aldıktan hemen sonra pek çok ünlü ismide hemen kadrosuna dahil etmeyi başardı.
İzleyicilerin her hafta alakayla seyrettiği Evim Mükemmel adlı uygulamayla aynı formata bulunduran ev dekorasyon programı Güle Güle Oturun, TV8 ekranlarında yeni ismi ile yayınlanıyor.  Güle Güle Oturun yarışmasını yayınlayan Mimar Selim Yuhay, her sabah farklı bir evin dekorasyonunu yeniden tasarlayarak bambaşka mekanlarmeydana çıkarıyor.

Evler Güle Güle Oturun programı ile yeniden tertip ediyor.  Eski formattan aynen devam eden uygulama ev dekorasyonu yapmış uygulamalar içersinde en fazla sevilen ve en fazla izlenen uygulamalar arasında konumunu almıştır.

Selim Yuhay Evim Şahane’de bulunduğu gibi bu programda da onlarca hanesi baştan dekore ediyor.
TV8 kanalının her sabah yüzlerce şahıs doğrulusunda izlenen dekorasyon programı Güle Güle Oturun, yarışmacı adaylarından gelen talepler tarafında haneleri yeni baştan tasarlıyor.

Güle Güle Oturun Programı Başvurusu Nasıl Gerçekleşiyor?

Yarışmaya katılmak isteyen kişilerin TV8 kanalının internet sitesindeki müracaat formunu noksansız ve doğru bir şekilde doldurmaları lazım olur.
Formu doldurduktan ardından bir adet resimlerini yükleyerek katılım şartlarını kabul etmeleri ve formu “gönder” düğmesine basarak müracaat prosedürünü tamamlayabilirler.

Yarışmacı olmak isteyen şahıslar çoğunlukla evlerinden hoşnut olmayan ve hanelerinin bir kısmını yine tasarlamak isteyen kişilerdir.
Bir yatak odası, oturma odası veyahut salon, tecrübeli ve etkin bir mimarın elinden geçerse harika bir havaya bürünebilir.

Bunun farkında olan yarışmacı adayları, hanelerinde hoşlarına gitmeyen ve yeniden tasarım etmek istedikleri kısımları Güle Güle Oturun Müracaat Formu’nda açık ve anlaşılır bir şekilde söyleyerek, suallen bütün sualleri düzgün bir şekilde cevaplamalıdırlar.

Bir eksper eli değmeden yapabileceklerimiz hudutludur. Mimar Selim Yuhay’ın keyifli sunumu ve senelere dayanan deneyimi ile en ufak odalar dahi hem kullanımı kolay hatta resim yönden harika mekanlara dönüşüyor.
Gelir düzeyinize defa takılmadan, müracaat formunda suallen her suali doğru bir şekilde cevaplamaya itina göstermelisiniz.

Evim Mükemmel programının aksine, Güle Güle Oturun programı sadece İstanbul ile bitmiyor.
Program ekibi, izleyicilerden gelen talepler tarafında bir uygulama yaparak, ülkemizin her alanlarına ulaşmaya çalışıyor.

Büyük şehirlerin yanında Türkiye’nin dört bir yanından gelen başvurular değerlendirmeye alınıyor ve katılımcı adaylarına malumat veriliyor.

Yapılan başvurular neticesinde makul görülen adayların anneleri ziyaret edilerek, yeniden dekorasyonu yapması dilenen oda içersinde çalışmalara başlanıyor ve mükemmel bir dizayn gerçekleştiriliyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Facebookta bizi bulun