GTA V PC Oyunu Sistem Gereksinimleri

GTA V PC Oyunu Sistem Gereksinimleri

Gta serisini hepimiz zamanında oynamış birer oyuncular olarak GTA 1 den 5 e kadar olan süreçte neler değişti dersiniz? Tabi ki bir çok şey baştan aşağıya kadar yenilendi.

Artık daha gerçekçi grafikleri görmemiz mümkün hale geldi. Rockstar Games firması bunun örneğini her geçen gün bizlere sunmaya devam ediyor.

Bu gerçekçilik olayı GTA 4 oyunundan sonra iyice netlik kazanmıştı. Arabalar daha gerçekçi insanların yürüyüş ve mimik hareketleri daha üstün olmuş. Ama GTA Vice City ve San Andreas gibi oyunları da asla unutamayız arkadaşlar. Bunlar bizim çocukluğumuzun yadigarları desek doğru söylemiş olacağız.

Geçtiğimiz seneler de öncelikle Playsation 4 platformu içi GTA 5 oyunu duyurulmuştu. Bilgisayara gelmesi biraz uzun sürdü. Bunun da nedeni ise bazı teknik nedenlerden dolayı idi. Ancak geç oldu güç olmadı diyoruz. Peki yeni bir bilgisayar almaya karar verdiniz ya da vereceksiniz.

Bilgisayarınız bu oyunu destekleyip desteklemediğini merak ettiğinizi biliyorum arkadaşlar. İşte o merakınızı aşağıdaki sistem özelliklerine bakarak giderebilirsiniz. Umarız ki bilgisayar alacaklar için güzel bir rehber olur ya da bilgisayarını daha önce almış olan arkadaşlarımız için umarım bu oyunu orta ya üst seviye ayarlar da rahatlıkla oynayabilirsiniz.

Oyunun sistem gereksinimlerini yayınladıktan sonra hemen altında oyunun tanıtım videosunu da siz değerli misafirlerimiz için yayınlamak istedik.

GTA V PC Oyunu Sistem Gereksinimleri

Minimum:

İşletim Sistemi: Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1, Windows Vista 64 Bit Service Pack 2

İşlemci: Intel Core 2 Quad CPU Q6600 @ 2.40GHz (4 CPUs) / AMD Phenom 9850 Quad-Core Processor (4 Çekirdek) @ 2.5GHz ve üstü

RAM: 4GB

Ekran Kartı: NVIDIA 9800 GT 1GB / AMD HD 4870 1GB (DX 10, 10.1, 11)

Sabit Disk Alanı : 65GB ve üstü gerekiyor.

Önerilen Sistem Özellikleri:

İşletim Sistemi: Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1

İşlemci: Intel Core i5 3470 @ 3.2GHZ (4 CPUs) / AMD X8 FX-8350 @ 4GHZ (8 Çekirdek)

RAM: 8GB

Ekran Kartı: NVIDIA GTX 660 2GB / AMD HD7870 2GB

Sabit Disk Alanı: 65GB ve üstü gerekli.

GTA V PC Oyunu Tanıtım Videosu İzle:


Sosyal Medyada Paylaşın:

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Facebookta bizi bulun